Esame UAB EcoLotus. Įmonė buvo įkurta 2010.10.20. Mūsų specializacija – sapropelio gavyba ir paruošimas.

Mūsų siekis – tiekti rinkai efektyvias, ilgalaikio veikimo ir ekologiškas organines trąšas, nebrangius bei efektyvius ekologiškus priedus gyvulių pašarams ir žaliavą kosmetikos bei statybų pramonei.

Mes siūlome aukščiausios kokybės sapropelį. Jaučiame atsakomybę už savo produkciją, todėl visą procesą atliekame patys – nuo tinkamo gavybai ežero parinkimo iki sapropelio išgavimo ir paruošimo. Gavybai renkamės tik švarius, nuošaliose vietose esančius Lietuvos ežerus, o sprendimą dėl gavybos konkrečiame ežere priimame tik po išsamių laboratorinių tyrimų. Gavybą vykdome naujausia specialiai tam skirta įranga. Sapropelį ir paruoštą produkciją tiriame akredituotose ir didelę patirtį turinčiose Lietuvos bei užsienio laboratorijose.

Ekologija, tvarumas ir atsakingumas – mums labai svarbios vertybės. Todėl mielai bendradarbiausime su tais, kuriems ne tas pats, ką beriame į žemę, kuo šeriame gyvulius ar ką tepame ant odos. Mes konsultuojame, padedame, dalinamės savo žiniomis ir patys mokomės iš savo klientų. Bendraukime ir bendradarbiaukime.